FCK DATA

fck.dk#fcklivebold.dkKvart i BoldAbsalons RadioFCK PodcastFanradioCopenhagen Sundaysfck.dk#fcklivebold.dkKvart i BoldAbsalons RadioFCK PodcastFanradioCopenhagen Sundays

Simen Bolkan Nordli

Randers FC · Left Wing

58
Kampe
4177
Minutter
19
Mål
15
Assists
7.35
Rating

Radaren kræver, at alle valgte sæsoner er 2024/25 eller senere. Metrikker som ball recoveries, tackles won og passes in final third blev ikke registreret før da — ældre sæsoner har mål, assists og afslutninger, men ikke resten. Fravælg sæsoner før 2024/25 for at få radaren tilbage.

Spillertabel

#SpillerSammenlignKMinMålAssistsKey passesShots
1Albert RrahmaniSønderjyske Fodboldvs8862.090.001.052.09
2Ernest NuamahNordsjællandvs42641.700.341.022.73
3Tómas KristjánssonAGFvs101231.460.000.002.20
4Osman AddoViborg FFvs81431.260.003.152.52
5Yoram ZagueFC København71501.200.003.001.20
6Geovanni Vianney NdjeeFC København101501.200.001.204.20
7Aaron SeydelAalborg BK61030.870.001.751.75
8Julius EmefileFC Midtjyllandvs41040.870.003.461.73
9Alassana JattaViborg FF131130.800.000.803.98
10FranculinoFC Midtjylland7645130.780.181.083.17
11Stefen TchamcheAGF131200.750.000.003.75
12Levy NeneNordsjælland4010190.710.261.413.89
13Tobias AnkerAGF153870.700.000.000.93
14Alexander SimmelhackSilkeborg IF437790.690.121.041.96
15Youssoufa MoukokoFC København2412060.670.151.273.81
16Mohammed FuseiniRanders FC1612330.660.071.094.45
17Orri ÓskarssonFC København3321040.640.170.983.12
18William MartinOdense BKvs162840.630.632.851.90
19Mathias KvistgaardenBrøndby IF5335860.630.250.803.09
20Adam BuksaFC Midtjylland2719110.610.050.853.49
21Conrad HarderNordsjælland3011790.610.230.845.04
22Luca KjerrumgaardOdense BK156010.600.000.453.44
23Diogo GonçalvesFC Københavnvs2413720.590.131.253.21
24German OnugkhaFC København6144620.560.060.633.03
25Benjamin NygrenNordsjællandvs5033600.560.081.502.65

K = kampe · Min = spillede minutter. Alle værdier er pr. 90 minutter for sæsonerne 2023/24, 2024/25 og 2025/26, lagt sammen til én linje pr. spiller.