FCK DATA

fck.dk#fcklivebold.dkKvart i BoldAbsalons RadioFCK PodcastFanradioCopenhagen Sundaysfck.dk#fcklivebold.dkKvart i BoldAbsalons RadioFCK PodcastFanradioCopenhagen Sundays

Felix Beijmo

AGF · Centre Back

71
Kampe
6006
Minutter
4
Mål
11
Assists
7.07
Rating

Radaren kræver, at alle valgte sæsoner er 2024/25 eller senere. Metrikker som ball recoveries, tackles won og passes in final third blev ikke registreret før da — ældre sæsoner har mål, assists og afslutninger, men ikke resten. Fravælg sæsoner før 2024/25 for at få radaren tilbage.

Spillertabel

#SpillerSammenlignKMinMålAssistsKey passesShots
1Albert RrahmaniSønderjyske Fodbold2493.670.000.003.67
2Stephen AcquahNordsjællandvs5682.651.322.655.29
3Anders SønderskovVejle Boldklubvs2372.430.000.002.43
4Anders HagelskjærAalborg BKvs5382.370.000.002.37
5Sebastian GrönningAGF8861.050.001.058.37
6Alexander SimmelhackSilkeborg IF284760.950.190.952.46
7Pep BielFC København76070.890.442.673.86
8Aaron SeydelAalborg BK61030.870.001.751.75
9J. PedersenAalborg BK121060.850.000.001.70
10Tobias AnkerAGFvs153870.700.000.000.93
11Yonis NjohViborg FF148100.670.000.782.44
12Mohammed FuseiniRanders FC1612330.660.071.094.45
13Wahid FaghirNordsjælland175550.650.160.813.57
14Adam BuksaFC Midtjylland2417020.630.050.793.60
15Jelle DuinVejle Boldklub184310.630.001.042.30
16Diogo GonçalvesFC København3821600.630.131.463.42
17FranculinoFC Midtjylland5531700.620.171.053.29
18Orri ÓskarssonFC København3821730.620.170.993.02
19Conrad HarderNordsjælland3111820.610.230.845.10
20Gustav IsaksenFC Midtjylland3426940.600.171.873.31
21Milan IloskiNordsjælland163060.590.001.475.29
22Luca KjerrumgaardOdense BK206340.570.000.573.41
23German OnugkhaVejle Boldklub6044530.570.060.633.01
24Mathias KvistgaardenBrøndby IF8451120.560.250.953.10
25Jay-Roy GrotViborg FF1714400.560.130.882.44

K = kampe · Min = spillede minutter. Alle værdier er pr. 90 minutter for sæsonerne 2022/23, 2023/24 og 2024/25, lagt sammen til én linje pr. spiller.