FCK DATA

fck.dk#fcklivebold.dkKvart i BoldAbsalons RadioFCK PodcastFanradioCopenhagen Sundaysfck.dk#fcklivebold.dkKvart i BoldAbsalons RadioFCK PodcastFanradioCopenhagen Sundays

Bubacarr Tambedou

Sønderjyske Fodbold · Centre Forward

6
Kampe
146
Minutter
1
Mål
0
Assists
6.76
Rating

Radaren kræver, at alle valgte sæsoner er 2024/25 eller senere. Metrikker som ball recoveries, tackles won og passes in final third blev ikke registreret før da — ældre sæsoner har mål, assists og afslutninger, men ikke resten. Fravælg sæsoner før 2024/25 for at få radaren tilbage.

Spillertabel

#SpillerSammenlignKMinMålAssistsKey passesShots
1Maher CarrizoFC København2283.210.000.006.43
2Anders HagelskjærAalborg BK5382.370.000.002.37
3Valgeir LunddalViborg FF2392.310.000.004.62
4Markus AndersonLyngby Boldklubvs3501.800.001.801.80
5Markus WalkerNordsjælland31561.150.000.001.73
6Adam Kleis-KristoffersenViborg FFvs9851.060.001.067.41
7Sebastian GrönningAGFvs8861.050.001.058.37
8Thapelo MasekoFC København51920.940.000.472.34
9Pep BielFC København76070.890.442.673.86
10Malthe HansenSilkeborg IFvs51020.880.000.883.53
11Janni SerraAGFvs84120.870.001.973.28
12Jacob Brøchner AmbækBrøndby IFvs62060.870.000.441.75
13Birger MelingFC København84160.870.221.510.87
14J. PedersenAalborg BK121060.850.000.001.70
15Mohamed ElyounoussiFC Københavnvs97910.800.232.963.07
16Jens JønssonAGF21190.760.000.761.51
17Alexander LindNordsjællandvs226010.750.151.952.85
18Friday EtimFC Midtjyllandvs106100.740.441.183.39
19Andreas SchjelderupNordsjælland1712540.720.001.221.72
20Marvin NasnasFC København81270.710.714.253.54
21Mohamed SankohRanders FCvs93880.700.000.702.55
22Olti HyseniBrøndby IF105200.690.521.564.67
23Diogo GonçalvesFC København147880.690.111.833.77
24Hjalte Boe RasmussenNordsjælland103940.690.231.143.20
25Ivan MilicevicHorsens92680.670.342.012.35

K = kampe · Min = spillede minutter. Alle værdier er pr. 90 minutter for sæsonerne 2022/23 og 2026/27, lagt sammen til én linje pr. spiller.