FCK DATA

fck.dk#fcklivebold.dkKvart i BoldAbsalons RadioFCK PodcastFanradioCopenhagen Sundaysfck.dk#fcklivebold.dkKvart i BoldAbsalons RadioFCK PodcastFanradioCopenhagen Sundays

Charly Nouck

Viborg FF · Left Wing

29
Kampe
1628
Minutter
6
Mål
3
Assists
6.88
Rating
Mål0.33 · 69. percentil · nr. 23 af 73Assists0.17 · 58. percentil · nr. 31 af 73Shots3.37 · 92. percentil · nr. 7 af 73Key passes1.44 · 51. percentil · nr. 36 af 73Big chances created0.50 · 81. percentil · nr. 15 af 73Accurate crosses0.72 · 69. percentil · nr. 23 af 73Passes in final third1.16 · 17. percentil · nr. 61 af 73Successful dribbles2.43 · 81. percentil · nr. 15 af 73Duels won38% · 17. percentil · nr. 41 af 49Ball recoveries3.54 · 39. percentil · nr. 45 af 73MålAssistsShotsKey passesBig chances createdAccurate crossesPasses in final thirdSuccessful dribblesDuels wonBall recoveries
Charly Nouck
  • Mål69. percentil · nr. 23 af 73
    0.33
  • Assists58. percentil · nr. 31 af 73
    0.17
  • Shots92. percentil · nr. 7 af 73
    3.37
  • Key passes51. percentil · nr. 36 af 73
    1.44
  • Big chances created81. percentil · nr. 15 af 73
    0.50
  • Accurate crosses69. percentil · nr. 23 af 73
    0.72
  • Passes in final third17. percentil · nr. 61 af 73
    1.16
  • Successful dribbles81. percentil · nr. 15 af 73
    2.43
  • Duels won17. percentil · nr. 41 af 49
    38%
  • Ball recoveries39. percentil · nr. 45 af 73
    3.54

Percentil blandt 73 kanter og offensive midtbanespillere med mindst 0 minutter i sæson 2025/26. Værdier er pr. 90 minutter, medmindre andet er angivet — samme udvalg som Spillertabellen nedenfor.

Spillertabel

#SpillerSammenlignKMinMålAssistsKey passesShotsDuels wonBall recoveries
1Tómas KristjánssonAGFvs101231.460.000.002.20–5.12
2Osman AddoViborg FFvs81431.260.003.152.52–7.55
3Yoram ZagueFC København71501.200.003.001.20–6.60
4Geovanni Vianney NdjeeFC København101501.200.001.204.20–2.40
5FranculinoFC Midtjylland2113431.140.201.142.8839%2.95
6Levy NeneNordsjælland204550.990.401.584.1531%2.18
7Julius EmefileFC Midtjyllandvs41040.870.003.461.73–2.60
8Stefen TchamcheAGF131200.750.000.003.75–3.00
9Youssoufa MoukokoFC København2412060.670.151.273.8146%3.13
10William MartinOdense BKvs162840.630.632.851.90–4.12
11Valdemar ByskovFC Midtjylland2810960.570.252.382.4643%7.47
12Kristall Máni IngasonSønderjyske Fodboldvs149520.570.191.321.4244%3.12
13Agon MucolliFredericiavs166870.520.131.703.2842%2.62
14Janni SerraAGF205190.520.001.212.2546%2.77
15Jordan LarssonFC Københavnvs3222920.510.312.242.7142%3.61
16Anders JacobsenVejle Boldklub83690.490.241.221.46–2.20
17Florian DanhoRanders FC83690.490.000.005.1238%1.46
18Michael GregoritschBrøndby IF113700.490.241.462.92–2.92
19Tonni AdamsenSilkeborg IF3126070.480.242.042.3540%2.11
20Jona NiemiecOdense BK259490.470.190.662.8540%2.18
21Sho FukudaBrøndby IFvs239690.460.091.112.3247%3.72
22Ola SolbakkenNordsjællandvs1711710.460.081.382.3840%0.69
23Mikkel DuelundVejle Boldklub2515640.460.060.812.7048%3.68
24Jonatan LindekildeFredericia179850.460.180.732.9243%3.65
25Alexander BuschSilkeborg IF42030.440.000.000.89–1.77

K = kampe · Min = spillede minutter. Alle værdier er pr. 90 minutter for sæson 2025/26.