FCK DATA

fck.dk#fcklivebold.dkKvart i BoldAbsalons RadioFCK PodcastFanradioCopenhagen Sundaysfck.dk#fcklivebold.dkKvart i BoldAbsalons RadioFCK PodcastFanradioCopenhagen Sundays

Conrad Harder

Nordsjælland · Centre Forward

8
Kampe
590
Minutter
3
Mål
3
Assists
7.25
Rating

Radaren kræver, at alle valgte sæsoner er 2024/25 eller senere. Metrikker som ball recoveries, tackles won og passes in final third blev ikke registreret før da — ældre sæsoner har mål, assists og afslutninger, men ikke resten. Fravælg sæsoner før 2024/25 for at få radaren tilbage.

Spillertabel

#SpillerSammenlignKMinMålAssistsKey passesShots
1Anders HagelskjærAalborg BK5382.370.000.002.37
2Albert RrahmaniSønderjyske Fodbold8862.090.001.052.09
3Tómas KristjánssonAGF101231.460.000.002.20
4Fredrik CarlsenSilkeborg IF81361.320.000.662.65
5Osman AddoViborg FF81431.260.003.152.52
6Yoram ZagueFC København71501.200.003.001.20
7Geovanni Vianney NdjeeFC Københavnvs101501.200.001.204.20
8Sebastian GrönningAGFvs8861.050.001.058.37
9Pep BielFC København76070.890.442.673.86
10Aaron SeydelAalborg BKvs61030.870.001.751.75
11Julius EmefileFC Midtjylland41040.870.003.461.73
12J. PedersenAalborg BK121060.850.000.001.70
13FranculinoFC Midtjyllandvs4930420.830.181.123.11
14Orri ÓskarssonFC Københavnvs115480.820.000.663.28
15Stefen TchamcheAGFvs131200.750.000.003.75
16Andreas SchjelderupNordsjælland1712540.720.001.221.72
17Levy NeneNordsjællandvs4010190.710.261.413.89
18Alexander SimmelhackSilkeborg IFvs437790.690.121.041.96
19Diogo GonçalvesFC København169120.690.101.683.55
20Youssoufa MoukokoFC Københavnvs2412060.670.151.273.81
21Gustav IsaksenFC Midtjylland3225350.640.181.883.27
22Ola BrynhildsenFC Midtjyllandvs62830.640.000.953.50
23William MartinOdense BK162840.630.632.851.90
24Adam BuksaFC Midtjyllandvs2719110.610.050.853.49
25Mathias KvistgaardenBrøndby IFvs6035500.610.231.043.40

K = kampe · Min = spillede minutter. Alle værdier er pr. 90 minutter for sæsonerne 2022/23, 2024/25 og 2025/26, lagt sammen til én linje pr. spiller.