FCK DATA

fck.dk#fcklivebold.dkKvart i BoldAbsalons RadioFCK PodcastFanradioCopenhagen Sundaysfck.dk#fcklivebold.dkKvart i BoldAbsalons RadioFCK PodcastFanradioCopenhagen Sundays

Emmanuel Sabbi

Odense BK · Right Wing

19
Kampe
1359
Minutter
8
Mål
4
Assists
6.91
Rating

Radaren kræver, at alle valgte sæsoner er 2024/25 eller senere. Metrikker som ball recoveries, tackles won og passes in final third blev ikke registreret før da — ældre sæsoner har mål, assists og afslutninger, men ikke resten. Fravælg sæsoner før 2024/25 for at få radaren tilbage.

Spillertabel

#SpillerSammenlignKMinMålAssistsKey passesShots
1Maher CarrizoFC Københavnvs2283.210.000.006.43
2Anders HagelskjærAalborg BK5382.370.000.002.37
3Valgeir LunddalViborg FF2392.310.000.004.62
4Markus AndersonLyngby Boldklub3501.800.001.801.80
5Tómas KristjánssonAGFvs121301.380.000.002.08
6Osman AddoViborg FFvs81431.260.003.152.52
7Yoram ZagueFC København71501.200.003.001.20
8Sebastian GrönningAGF8861.050.001.058.37
9Thapelo MasekoFC Københavnvs51920.940.000.472.34
10Pep BielFC Københavnvs76070.890.442.673.86
11Malthe HansenSilkeborg IF51020.880.000.883.53
12Levy NeneNordsjælland215190.870.351.734.51
13J. PedersenAalborg BK121060.850.000.001.70
14FranculinoFC Midtjylland5230840.850.181.082.95
15Jens JønssonAGF21190.760.000.761.51
16Conrad HarderNordsjælland245950.760.000.765.45
17Tobias AnkerAGF133760.720.000.000.96
18Marvin NasnasFC København81270.710.714.253.54
19Adam Kleis-KristoffersenViborg FF121290.700.002.095.58
20Mohamed SankohRanders FC93880.700.000.702.55
21Ivan MilicevicHorsens92680.670.342.012.35
22Mohammed FuseiniRanders FC1612330.660.071.094.45
23William MartinOdense BKvs162840.630.632.851.90
24Julius EmefileFC Midtjyllandvs112900.620.002.481.86
25Diogo GonçalvesFC Københavnvs3620360.620.131.503.49

K = kampe · Min = spillede minutter. Alle værdier er pr. 90 minutter for sæsonerne 2022/23, 2023/24, 2025/26 og 2026/27, lagt sammen til én linje pr. spiller.