FCK DATA

fck.dk#fcklivebold.dkKvart i BoldAbsalons RadioFCK PodcastFanradioCopenhagen Sundaysfck.dk#fcklivebold.dkKvart i BoldAbsalons RadioFCK PodcastFanradioCopenhagen Sundays

Emiliano Marcondes

Nordsjælland · Attacking Midfield

8
Kampe
485
Minutter
3
Mål
2
Assists
7.50
Rating

Radaren kræver, at alle valgte sæsoner er 2024/25 eller senere. Metrikker som ball recoveries, tackles won og passes in final third blev ikke registreret før da — ældre sæsoner har mål, assists og afslutninger, men ikke resten. Fravælg sæsoner før 2024/25 for at få radaren tilbage.

Spillertabel

#SpillerSammenlignKMinMålAssistsKey passesShots
1Anders HagelskjærAalborg BK5382.370.000.002.37
2Tómas KristjánssonAGFvs101231.460.000.002.20
3Osman AddoViborg FFvs81431.260.003.152.52
4Yoram ZagueFC København71501.200.003.001.20
5Geovanni Vianney NdjeeFC København101501.200.001.204.20
6FranculinoFC Midtjylland2113431.140.201.142.88
7Sebastian GrönningAGF8861.050.001.058.37
8Levy NeneNordsjælland204550.990.401.584.15
9Pep BielFC Københavnvs76070.890.442.673.86
10Julius EmefileFC Midtjyllandvs41040.870.003.461.73
11J. PedersenAalborg BK121060.850.000.001.70
12Stefen TchamcheAGF131200.750.000.003.75
13Andreas SchjelderupNordsjællandvs1712540.720.001.221.72
14Diogo GonçalvesFC Københavnvs147880.690.111.833.77
15Youssoufa MoukokoFC København2412060.670.151.273.81
16Gustav IsaksenFC Midtjyllandvs3225350.640.181.883.27
17William MartinOdense BKvs162840.630.632.851.90
18Oscar SchwartauBrøndby IFvs265830.620.000.622.01
19Ohi OmoijuanfoBrøndby IF2419850.590.050.592.72
20Jelle DuinVejle Boldklub226170.580.000.882.19
21Kristall Máni IngasonSønderjyske Fodboldvs149520.570.191.321.42
22Emiliano MarcondesNordsjælland84850.560.371.484.08
23Wahid FaghirVejle Boldklub329850.550.090.553.11
24Valdemar ByskovFC Midtjylland4011640.540.232.242.32
25Petur KnudsenLyngby Boldklub93380.530.001.072.66

K = kampe · Min = spillede minutter. Alle værdier er pr. 90 minutter for sæsonerne 2022/23 og 2025/26, lagt sammen til én linje pr. spiller.