FCK DATA

fck.dk#fcklivebold.dkKvart i BoldAbsalons RadioFCK PodcastFanradioCopenhagen Sundaysfck.dk#fcklivebold.dkKvart i BoldAbsalons RadioFCK PodcastFanradioCopenhagen Sundays

Lirim Qamili

Sønderjyske Fodbold · Right Wing

40
Kampe
2139
Minutter
11
Mål
5
Assists
7.13
Rating

Radaren kræver, at alle valgte sæsoner er 2024/25 eller senere. Metrikker som ball recoveries, tackles won og passes in final third blev ikke registreret før da — ældre sæsoner har mål, assists og afslutninger, men ikke resten. Fravælg sæsoner før 2024/25 for at få radaren tilbage.

Spillertabel

#SpillerSammenlignKMinMålAssistsKey passesShots
1Alexander SimmelhackSilkeborg IF284760.950.190.952.46
2Pep BielFC Københavnvs76070.890.442.673.86
3Orri ÓskarssonFC København115480.820.000.663.28
4Andreas SchjelderupNordsjællandvs1712540.720.001.221.72
5Diogo GonçalvesFC Københavnvs169120.690.101.683.55
6Yonis NjohViborg FFvs148100.670.000.782.44
7Wahid FaghirNordsjælland175550.650.160.813.57
8Gustav IsaksenFC Midtjyllandvs3225350.640.181.883.27
9Ola BrynhildsenFC Midtjylland62830.640.000.953.50
10Adam BuksaFC Midtjylland2417020.630.050.793.60
11Jelle DuinVejle Boldklub184310.630.001.042.30
12Mathias KvistgaardenBrøndby IF6035500.610.231.043.40
13Milan IloskiNordsjælland163060.590.001.475.29
14Patrick MortensenAGF6455170.590.020.722.20
15FranculinoFC Midtjylland2816990.580.161.113.28
16German OnugkhaVejle Boldklub2920480.570.040.623.43
17Ohi OmoijuanfoBrøndby IF2820610.570.040.612.66
18Jay-Roy GrotViborg FF1714400.560.130.882.44
19Emiliano MarcondesNordsjællandvs84850.560.371.484.08
20Jordan LarssonFC Københavnvs3519460.550.091.482.31
21Petur KnudsenLyngby Boldklub93380.530.001.072.66
22Emmanuel SabbiOdense BKvs1913590.530.261.132.78
23Anders DreyerFC Midtjyllandvs1613770.520.071.632.03
24Tonni AdamsenSilkeborg IF6243250.520.101.603.06
25Benjamin NygrenNordsjællandvs6233120.490.081.582.77

K = kampe · Min = spillede minutter. Alle værdier er pr. 90 minutter for sæsonerne 2022/23 og 2024/25, lagt sammen til én linje pr. spiller.