FCK DATA

fck.dk#fcklivebold.dkKvart i BoldAbsalons RadioFCK PodcastFanradioCopenhagen Sundaysfck.dk#fcklivebold.dkKvart i BoldAbsalons RadioFCK PodcastFanradioCopenhagen Sundays

Yonis Njoh

Viborg FF · Left Wing

14
Kampe
810
Minutter
6
Mål
0
Assists
7.14
Rating
Mål0.67 · 100. percentil · nr. 1 af 52Assists0.00 · 0. percentil · nr. 40 af 52Shots2.44 · 71. percentil · nr. 16 af 52Key passes0.78 · 6. percentil · nr. 49 af 52Big chances created0.00 · 0. percentil · nr. 47 af 52Accurate crosses0.33 · 31. percentil · nr. 36 af 52Passes in final third1.78 · 18. percentil · nr. 43 af 52Successful dribbles1.56 · 69. percentil · nr. 17 af 52Duels won40% · 32. percentil · nr. 35 af 51Ball recoveries2.56 · 22. percentil · nr. 41 af 52MålAssistsShotsKey passesBig chances createdAccurate crossesPasses in final thirdSuccessful dribblesDuels wonBall recoveries
Yonis Njoh
  • Mål100. percentil · nr. 1 af 52
    0.67
  • Assists0. percentil · nr. 40 af 52
    0.00
  • Shots71. percentil · nr. 16 af 52
    2.44
  • Key passes6. percentil · nr. 49 af 52
    0.78
  • Big chances created0. percentil · nr. 47 af 52
    0.00
  • Accurate crosses31. percentil · nr. 36 af 52
    0.33
  • Passes in final third18. percentil · nr. 43 af 52
    1.78
  • Successful dribbles69. percentil · nr. 17 af 52
    1.56
  • Duels won32. percentil · nr. 35 af 51
    40%
  • Ball recoveries22. percentil · nr. 41 af 52
    2.56

Percentil blandt 52 kanter og offensive midtbanespillere med mindst 270 minutter i sæson 2024/25. Værdier er pr. 90 minutter, medmindre andet er angivet — samme udvalg som Spillertabellen nedenfor.

Spillertabel

#SpillerSammenlignKMinMålAssistsKey passesShotsDuels wonBall recoveries
1Alexander SimmelhackSilkeborg IF284760.950.190.952.4641%2.46
2Orri ÓskarssonFC København64790.940.000.563.76–0.75
3Mathias KvistgaardenBrøndby IF2920240.760.220.843.6045%1.91
4Yonis NjohViborg FF148100.670.000.782.4440%2.56
5Patrick MortensenAGF3227130.660.000.602.3243%1.66
6Ola BrynhildsenFC Midtjylland62830.640.000.953.50–4.13
7Adam BuksaFC Midtjylland2417020.630.050.793.6048%1.69
8Milan IloskiNordsjælland163060.590.001.475.29–2.06
9FranculinoFC Midtjylland2816990.580.161.113.2834%2.97
10German OnugkhaVejle Boldklub2920480.570.040.623.4349%1.27
11Jordan LarssonFC Københavnvs2313110.550.141.722.1343%2.47
12Benjamin NygrenNordsjællandvs3025550.530.071.662.8246%3.35
13Frederik LauenborgRanders FC163450.520.000.521.04–6.26
14Tonni AdamsenSilkeborg IF3326780.500.131.712.8639%2.32
15Frederik GytkjaerLyngby Boldklub2714420.500.120.871.9333%2.50
16Simen Bolkan NordliRanders FCvs3225240.500.462.752.3540%3.32
17Lirim QamiliSønderjyske Fodboldvs2620660.480.221.132.4041%3.18
18Nicklas HeleniusAalborg BK165640.480.480.801.7652%3.03
19Levy NeneNordsjælland205640.480.161.283.6738%1.91
20Younes BakizSilkeborg IFvs2518990.470.331.092.7549%2.32
21Charly NouckViborg FFvs265800.470.161.093.2641%4.03
22Conrad HarderNordsjælland75870.460.460.924.7541%3.37
23Mads AggerSønderjyske Fodboldvs2615990.450.171.692.2042%2.08
24Mohamed TouréRanders FC2814120.450.191.152.3638%2.68
25Norman CampbellRanders FCvs2814870.420.061.212.1840%3.99

K = kampe · Min = spillede minutter. Alle værdier er pr. 90 minutter for sæson 2024/25.