FCK DATA

fck.dk#fcklivebold.dkKvart i BoldAbsalons RadioFCK PodcastFanradioCopenhagen Sundaysfck.dk#fcklivebold.dkKvart i BoldAbsalons RadioFCK PodcastFanradioCopenhagen Sundays

Emmanuel Sabbi

Odense BK · Right Wing

19
Kampe
1359
Minutter
8
Mål
4
Assists
6.91
Rating

Radaren kræver, at alle valgte sæsoner er 2024/25 eller senere. Metrikker som ball recoveries, tackles won og passes in final third blev ikke registreret før da — ældre sæsoner har mål, assists og afslutninger, men ikke resten. Fravælg sæsoner før 2024/25 for at få radaren tilbage.

Spillertabel

#SpillerSammenlignKMinMålAssistsKey passesShots
1FranculinoFC Midtjylland2113431.140.201.142.88
2Levy NeneNordsjælland204550.990.401.584.15
3Pep BielFC Københavnvs76070.890.442.673.86
4Andreas SchjelderupNordsjællandvs1712540.720.001.221.72
5Diogo GonçalvesFC Københavnvs147880.690.111.833.77
6Youssoufa MoukokoFC København2412060.670.151.273.81
7Gustav IsaksenFC Midtjyllandvs3225350.640.181.883.27
8William MartinOdense BKvs162840.630.632.851.90
9Oscar SchwartauBrøndby IFvs265830.620.000.622.01
10Ohi OmoijuanfoBrøndby IF2419850.590.050.592.72
11Jelle DuinVejle Boldklub226170.580.000.882.19
12Kristall Máni IngasonSønderjyske Fodboldvs149520.570.191.321.42
13Emiliano MarcondesNordsjællandvs84850.560.371.484.08
14Wahid FaghirVejle Boldklub329850.550.090.553.11
15Valdemar ByskovFC Midtjylland4011640.540.232.242.32
16Petur KnudsenLyngby Boldklub93380.530.001.072.66
17Emmanuel SabbiOdense BK1913590.530.261.132.78
18Anders DreyerFC Midtjyllandvs1613770.520.071.632.03
19Jordan LarssonFC Københavnvs4429270.520.251.972.71
20Janni SerraAGF205190.520.001.212.25
21Tonni AdamsenSilkeborg IF6042540.510.171.802.75
22Florian DanhoRanders FC83690.490.000.005.12
23Michael GregoritschBrøndby IF113700.490.241.462.92
24Alexander LindNordsjælland3214860.480.181.272.73
25Rocco AsconeNordsjælland213720.480.001.211.21

K = kampe · Min = spillede minutter. Alle værdier er pr. 90 minutter for sæsonerne 2022/23 og 2025/26, lagt sammen til én linje pr. spiller.