FCK DATA

fck.dk#fcklivebold.dkKvart i BoldAbsalons RadioFCK PodcastFanradioCopenhagen Sundaysfck.dk#fcklivebold.dkKvart i BoldAbsalons RadioFCK PodcastFanradioCopenhagen Sundays

Mikkel Duelund

Vejle Boldklub · Midfielder

42
Kampe
2224
Minutter
9
Mål
1
Assists
6.93
Rating

Radaren kræver, at alle valgte sæsoner er 2024/25 eller senere. Metrikker som ball recoveries, tackles won og passes in final third blev ikke registreret før da — ældre sæsoner har mål, assists og afslutninger, men ikke resten. Fravælg sæsoner før 2024/25 for at få radaren tilbage.

Spillertabel

#SpillerSammenlignKMinMålAssistsKey passesShots
1Levy NeneNordsjælland204550.990.401.584.15
2FranculinoFC Midtjylland4828140.900.191.063.10
3Conrad HarderNordsjælland235920.760.000.765.32
4Tobias AnkerAGF133760.720.000.000.96
5Youssoufa MoukokoFC København2412060.670.151.273.81
6Benjamin NygrenNordsjælland208050.670.111.012.12
7Mohammed FuseiniRanders FC1612330.660.071.094.45
8William MartinOdense BK162840.630.632.851.90
9Luca KjerrumgaardOdense BK156010.600.000.453.44
10Diogo GonçalvesFC København2212480.580.141.303.32
11Kristall Máni IngasonSønderjyske Fodbold149520.570.191.321.42
12German OnugkhaFC København3224140.560.070.632.68
13Orri ÓskarssonFC København2716250.550.221.112.94
14Alfreð FinnbogasonLyngby Boldklub43320.540.270.812.17
15Valdemar ByskovFC Midtjyllandvs3311690.540.232.312.54
16Roony BardghjiFC København2311760.540.002.072.53
17Yuito SuzukiBrøndby IF2615220.530.411.242.31
18Agon MucolliFredericia166870.520.131.703.28
19Malik AbubakariViborg FF133490.520.000.524.90
20Andri GudjohnsenLyngby Boldklub2823490.500.040.963.03
21Florian DanhoRanders FC83690.490.000.005.12
22Michael GregoritschBrøndby IF113700.490.241.462.92
23Jona NiemiecOdense BK259490.470.190.662.85
24Jakob VesterViborg FFvs267690.470.120.591.29
25Alexander LindNordsjælland4630950.470.171.052.24

K = kampe · Min = spillede minutter. Alle værdier er pr. 90 minutter for sæsonerne 2023/24 og 2025/26, lagt sammen til én linje pr. spiller.