FCK DATA

fck.dk#fcklivebold.dkKvart i BoldAbsalons RadioFCK PodcastFanradioCopenhagen Sundaysfck.dk#fcklivebold.dkKvart i BoldAbsalons RadioFCK PodcastFanradioCopenhagen Sundays

Anders Dreyer

FC Midtjylland · Right Wing

16
Kampe
1377
Minutter
8
Mål
1
Assists
7.36
Rating

Radaren kræver, at alle valgte sæsoner er 2024/25 eller senere. Metrikker som ball recoveries, tackles won og passes in final third blev ikke registreret før da — ældre sæsoner har mål, assists og afslutninger, men ikke resten. Fravælg sæsoner før 2024/25 for at få radaren tilbage.

Spillertabel

#SpillerSammenlignKMinMålAssistsKey passesShots
1Pep BielFC Københavnvs76070.890.442.673.86
2Levy NeneNordsjælland215190.870.351.734.51
3FranculinoFC Midtjylland5230840.850.181.082.95
4Conrad HarderNordsjælland245950.760.000.765.45
5Tobias AnkerAGF133760.720.000.000.96
6Mohamed SankohRanders FC93880.700.000.702.55
7Mohammed FuseiniRanders FC1612330.660.071.094.45
8William MartinOdense BKvs162840.630.632.851.90
9Julius EmefileFC Midtjyllandvs112900.620.002.481.86
10Diogo GonçalvesFC Københavnvs3620360.620.131.503.49
11Stanley IheanachoFC Midtjyllandvs94490.600.200.603.21
12Gustav IsaksenFC Midtjyllandvs3426940.600.171.873.31
13Kelvin EhibhatiomhanHorsensvs86150.590.000.732.78
14Youssoufa MoukokoFC København2613860.580.131.233.44
15Jelle DuinVejle Boldklub226170.580.000.882.19
16Janni SerraAGF4713890.580.061.232.33
17Luca KjerrumgaardOdense BK206340.570.000.573.41
18Kristall Máni IngasonSønderjyske Fodboldvs149520.570.191.321.42
19German OnugkhaFC København3224140.560.070.632.68
20Emiliano MarcondesNordsjællandvs84850.560.371.484.08
21Wahid FaghirVejle Boldklub329850.550.090.553.11
22Ernest NuamahNordsjællandvs3428010.550.161.192.70
23Petur KnudsenLyngby Boldklub93380.530.001.072.66
24Yuito SuzukiBrøndby IF2615220.530.411.242.31
25Orri ÓskarssonFC København3216940.530.211.122.82

K = kampe · Min = spillede minutter. Alle værdier er pr. 90 minutter for sæsonerne 2022/23, 2023/24, 2025/26 og 2026/27, lagt sammen til én linje pr. spiller.