FCK DATA

fck.dk#fcklivebold.dkKvart i BoldAbsalons RadioFCK PodcastFanradioCopenhagen Sundaysfck.dk#fcklivebold.dkKvart i BoldAbsalons RadioFCK PodcastFanradioCopenhagen Sundays

Jakob Bonde

Viborg FF · Central Midfield

25
Kampe
1794
Minutter
2
Mål
0
Assists
7.02
Rating

Radaren kræver, at alle valgte sæsoner er 2024/25 eller senere. Metrikker som ball recoveries, tackles won og passes in final third blev ikke registreret før da — ældre sæsoner har mål, assists og afslutninger, men ikke resten. Fravælg sæsoner før 2024/25 for at få radaren tilbage.

Spillertabel

#SpillerSammenlignKMinMålAssistsKey passesShots
1Alexander SimmelhackSilkeborg IF284760.950.190.952.46
2Tobias AnkerAGF153870.700.000.000.93
3Yonis NjohViborg FF148100.670.000.782.44
4Mohammed FuseiniRanders FC1612330.660.071.094.45
5Orri ÓskarssonFC København3321040.640.170.983.12
6Adam BuksaFC Midtjylland2417020.630.050.793.60
7Mathias KvistgaardenBrøndby IF5335860.630.250.803.09
8FranculinoFC Midtjylland5531700.620.171.053.29
9Conrad HarderNordsjælland3011790.610.230.845.04
10Luca KjerrumgaardOdense BK156010.600.000.453.44
11Diogo GonçalvesFC København2413720.590.131.253.21
12Milan IloskiNordsjælland163060.590.001.475.29
13German OnugkhaVejle Boldklub6044530.570.060.633.01
14Benjamin NygrenNordsjælland5033600.560.081.502.65
15Patrick MortensenAGF6454460.550.070.732.21
16Alfreð FinnbogasonLyngby Boldklub43320.540.270.812.17
17Andri GudjohnsenLyngby Boldklub2823490.500.040.963.03
18Nicklas HeleniusAalborg BK165640.480.480.801.76
19Levy NeneNordsjælland205640.480.161.283.67
20Younes BakizSilkeborg IF2518990.470.331.092.75
21Stefán Teitur ThórdarsonSilkeborg IFvs2817610.460.050.872.56
22Yuito SuzukiBrøndby IF5841330.460.281.682.37
23Alexander LindSilkeborg IF3119810.450.140.912.04
24Mads AggerSønderjyske Fodbold2615990.450.171.692.20
25Roony BardghjiFC København2814050.450.001.792.43

K = kampe · Min = spillede minutter. Alle værdier er pr. 90 minutter for sæsonerne 2023/24 og 2024/25, lagt sammen til én linje pr. spiller.