FCK DATA

fck.dk#fcklivebold.dkKvart i BoldAbsalons RadioFCK PodcastFanradioCopenhagen Sundaysfck.dk#fcklivebold.dkKvart i BoldAbsalons RadioFCK PodcastFanradioCopenhagen Sundays

Jakob Bonde

Horsens · Central Midfield

69
Kampe
4660
Minutter
8
Mål
1
Assists
6.98
Rating

Radaren kræver, at alle valgte sæsoner er 2024/25 eller senere. Metrikker som ball recoveries, tackles won og passes in final third blev ikke registreret før da — ældre sæsoner har mål, assists og afslutninger, men ikke resten. Fravælg sæsoner før 2024/25 for at få radaren tilbage.

Spillertabel

#SpillerSammenlignKMinMålAssistsKey passesShots
1Pep BielFC København76070.890.442.673.86
2Levy NeneNordsjælland215190.870.351.734.51
3FranculinoFC Midtjylland5230840.850.181.082.95
4Conrad HarderNordsjælland245950.760.000.765.45
5Tobias AnkerAGF133760.720.000.000.96
6Mohamed SankohRanders FC93880.700.000.702.55
7Mohammed FuseiniRanders FC1612330.660.071.094.45
8William MartinOdense BK162840.630.632.851.90
9Julius EmefileFC Midtjylland112900.620.002.481.86
10Diogo GonçalvesFC København3620360.620.131.503.49
11Stanley IheanachoFC Midtjylland94490.600.200.603.21
12Gustav IsaksenFC Midtjylland3426940.600.171.873.31
13Kelvin EhibhatiomhanHorsens86150.590.000.732.78
14Youssoufa MoukokoFC København2613860.580.131.233.44
15Jelle DuinVejle Boldklub226170.580.000.882.19
16Janni SerraAGF4713890.580.061.232.33
17Luca KjerrumgaardOdense BK206340.570.000.573.41
18Kristall Máni IngasonSønderjyske Fodbold149520.570.191.321.42
19German OnugkhaFC København3224140.560.070.632.68
20Emiliano MarcondesNordsjælland84850.560.371.484.08
21Wahid FaghirVejle Boldklub329850.550.090.553.11
22Ernest NuamahNordsjælland3428010.550.161.192.70
23Petur KnudsenLyngby Boldklub93380.530.001.072.66
24Yuito SuzukiBrøndby IF2615220.530.411.242.31
25Orri ÓskarssonFC København3216940.530.211.122.82

K = kampe · Min = spillede minutter. Alle værdier er pr. 90 minutter for sæsonerne 2022/23, 2023/24, 2025/26 og 2026/27, lagt sammen til én linje pr. spiller.