FCK DATA

fck.dk#fcklivebold.dkKvart i BoldAbsalons RadioFCK PodcastFanradioCopenhagen Sundaysfck.dk#fcklivebold.dkKvart i BoldAbsalons RadioFCK PodcastFanradioCopenhagen Sundays

Tobias Bech

AGF · Right Wing

62
Kampe
4985
Minutter
20
Mål
6
Assists
7.12
Rating
Mål0.36 · 76. percentil · nr. 17 af 67Assists0.11 · 36. percentil · nr. 43 af 67Shots2.98 · 85. percentil · nr. 11 af 67Key passes0.96 · 21. percentil · nr. 53 af 67Big chances created0.27 · 45. percentil · nr. 37 af 67Accurate crosses0.42 · 36. percentil · nr. 43 af 67Passes in final third2.65 · 44. percentil · nr. 38 af 67Successful dribbles0.88 · 29. percentil · nr. 48 af 67Duels won39% · 14. percentil · nr. 57 af 66Ball recoveries3.18 · 27. percentil · nr. 49 af 67MålAssistsShotsKey passesBig chances createdAccurate crossesPasses in final thirdSuccessful dribblesDuels wonBall recoveries
Tobias Bech
  • Mål76. percentil · nr. 17 af 67
    0.36
  • Assists36. percentil · nr. 43 af 67
    0.11
  • Shots85. percentil · nr. 11 af 67
    2.98
  • Key passes21. percentil · nr. 53 af 67
    0.96
  • Big chances created45. percentil · nr. 37 af 67
    0.27
  • Accurate crosses36. percentil · nr. 43 af 67
    0.42
  • Passes in final third44. percentil · nr. 38 af 67
    2.65
  • Successful dribbles29. percentil · nr. 48 af 67
    0.88
  • Duels won14. percentil · nr. 57 af 66
    39%
  • Ball recoveries27. percentil · nr. 49 af 67
    3.18

Percentil blandt 67 kanter og offensive midtbanespillere med mindst 450 minutter i sæsonerne 2024/25 og 2025/26. Værdier er pr. 90 minutter, medmindre andet er angivet — samme udvalg som Spillertabellen nedenfor.

Spillertabel

#SpillerSammenlignKMinMålAssistsKey passesShotsDuels wonBall recoveries
1Orri ÓskarssonFC København64790.940.000.563.76–0.75
2FranculinoFC Midtjylland4930420.830.181.123.1136%2.96
3Mathias KvistgaardenBrøndby IF2920240.760.220.843.6045%1.91
4Levy NeneNordsjælland4010190.710.261.413.8935%2.03
5Alexander SimmelhackSilkeborg IF437790.690.121.041.9643%2.31
6Youssoufa MoukokoFC København2412060.670.151.273.8146%3.13
7Adam BuksaFC Midtjylland2719110.610.050.853.4948%1.55
8German OnugkhaFC København3020570.570.040.613.4649%1.27
9Yonis NjohViborg FFvs2413110.550.070.892.1340%3.09
10Benjamin NygrenNordsjællandvs3025550.530.071.662.8246%3.35
11Jordan LarssonFC Københavnvs5536030.520.252.052.5042%3.20
12Agon MucolliFredericiavs166870.520.131.703.2842%2.62
13Janni SerraAGF205190.520.001.212.2546%2.77
14Patrick MortensenAGF6450200.520.000.752.2644%1.47
15Frederik GytkjaerLyngby Boldklub2714420.500.120.871.9333%2.50
16Simen Bolkan NordliRanders FCvs3225240.500.462.752.3540%3.32
17Tonni AdamsenSilkeborg IF6452850.490.191.872.6139%2.21
18Nicklas HeleniusAalborg BK165640.480.480.801.7652%3.03
19Jona NiemiecOdense BK259490.470.190.662.8540%2.18
20Sho FukudaBrøndby IFvs239690.460.091.112.3247%3.72
21Ola SolbakkenNordsjællandvs1711710.460.081.382.3840%0.69
22Conrad HarderNordsjælland75870.460.460.924.7541%3.37
23Jonatan LindekildeFredericia179850.460.180.732.9243%3.65
24Mikkel DuelundVejle Boldklub3416160.450.060.842.9049%3.90
25Viktor DadasonFC København176220.430.141.592.3240%2.32

K = kampe · Min = spillede minutter. Alle værdier er pr. 90 minutter for sæsonerne 2024/25 og 2025/26, lagt sammen til én linje pr. spiller.