FCK DATA

fck.dk#fcklivebold.dkKvart i BoldAbsalons RadioFCK PodcastFanradioCopenhagen Sundaysfck.dk#fcklivebold.dkKvart i BoldAbsalons RadioFCK PodcastFanradioCopenhagen Sundays

Tobias Bech

AGF · Right Wing

72
Kampe
5602
Minutter
20
Mål
7
Assists
7.08
Rating
Mål0.32 · 71. percentil · nr. 23 af 77Assists0.11 · 37. percentil · nr. 49 af 77Shots2.81 · 82. percentil · nr. 15 af 77Key passes1.06 · 25. percentil · nr. 58 af 77Big chances created0.27 · 46. percentil · nr. 42 af 77Accurate crosses0.40 · 30. percentil · nr. 54 af 77Passes in final third2.63 · 42. percentil · nr. 45 af 77Successful dribbles0.87 · 30. percentil · nr. 54 af 77Duels won39% · 21. percentil · nr. 60 af 76Ball recoveries3.13 · 25. percentil · nr. 58 af 77MålAssistsShotsKey passesBig chances createdAccurate crossesPasses in final thirdSuccessful dribblesDuels wonBall recoveries
Tobias Bech
  • Mål71. percentil · nr. 23 af 77
    0.32
  • Assists37. percentil · nr. 49 af 77
    0.11
  • Shots82. percentil · nr. 15 af 77
    2.81
  • Key passes25. percentil · nr. 58 af 77
    1.06
  • Big chances created46. percentil · nr. 42 af 77
    0.27
  • Accurate crosses30. percentil · nr. 54 af 77
    0.40
  • Passes in final third42. percentil · nr. 45 af 77
    2.63
  • Successful dribbles30. percentil · nr. 54 af 77
    0.87
  • Duels won21. percentil · nr. 60 af 76
    39%
  • Ball recoveries25. percentil · nr. 58 af 77
    3.13

Percentil blandt 77 kanter og offensive midtbanespillere med mindst 450 minutter i sæsonerne 2024/25, 2025/26 og 2026/27. Værdier er pr. 90 minutter, medmindre andet er angivet — samme udvalg som Spillertabellen nedenfor.

Spillertabel

#SpillerSammenlignKMinMålAssistsKey passesShotsDuels wonBall recoveries
1Orri ÓskarssonFC København64790.940.000.563.76–0.75
2FranculinoFC Midtjylland5333120.790.161.142.9635%3.04
3Mathias KvistgaardenBrøndby IF2920240.760.220.843.6045%1.91
4Janni SerraAGF289310.680.001.552.7150%2.13
5Levy NeneNordsjælland4110830.660.251.504.0735%2.16
6Alexander SimmelhackSilkeborg IF478380.640.110.971.9344%2.58
7Adam BuksaFC Midtjylland2719110.610.050.853.4948%1.55
8Kelvin EhibhatiomhanHorsensvs86150.590.000.732.7845%0.88
9Youssoufa MoukokoFC København2613860.580.131.233.4444%3.05
10Jakob BondeHorsens124630.580.001.172.14–2.72
11German OnugkhaFC København3020570.570.040.613.4649%1.27
12Yonis NjohViborg FFvs2413110.550.070.892.1340%3.09
13Benjamin NygrenNordsjællandvs3025550.530.071.662.8246%3.35
14Agon MucolliFredericiavs166870.520.131.703.2842%2.62
15Jordan LarssonFC Københavnvs5636720.510.272.032.4542%3.19
16Patrick MortensenBrøndby IF7152890.510.000.712.3345%1.43
17Simen Bolkan NordliRanders FCvs3225240.500.462.752.3540%3.32
18Tonni AdamsenSilkeborg IF6452850.490.191.872.6139%2.21
19Frederik GytkjaerLyngby Boldklub3616450.490.110.821.9734%2.46
20Friday EtimFC Midtjylland2518510.490.191.462.9247%3.74
21Nicklas HeleniusAalborg BK165640.480.480.801.7652%3.03
22Conrad HarderNordsjælland75870.460.460.924.7541%3.37
23Jonatan LindekildeFredericia179850.460.180.732.9243%3.65
24Ola SolbakkenNordsjællandvs1811840.460.081.372.3639%0.68
25Hjalte Boe RasmussenNordsjællandvs235950.450.301.362.5726%3.33

K = kampe · Min = spillede minutter. Alle værdier er pr. 90 minutter for sæsonerne 2024/25, 2025/26 og 2026/27, lagt sammen til én linje pr. spiller.