FCK DATA

fck.dk#fcklivebold.dkKvart i BoldAbsalons RadioFCK PodcastFanradioCopenhagen Sundaysfck.dk#fcklivebold.dkKvart i BoldAbsalons RadioFCK PodcastFanradioCopenhagen Sundays

Felix Beijmo

AGF · Centre Back

103
Kampe
8794
Minutter
6
Mål
16
Assists
7.11
Rating

Radaren kræver, at alle valgte sæsoner er 2024/25 eller senere. Metrikker som ball recoveries, tackles won og passes in final third blev ikke registreret før da — ældre sæsoner har mål, assists og afslutninger, men ikke resten. Fravælg sæsoner før 2024/25 for at få radaren tilbage.

Spillertabel

#SpillerSammenlignKMinMålAssistsKey passesShots
1Pep BielFC København76070.890.442.673.86
2FranculinoFC Midtjylland7645130.780.181.083.17
3Levy NeneNordsjælland4010190.710.261.413.89
4Alexander SimmelhackSilkeborg IF437790.690.121.041.96
5Youssoufa MoukokoFC København2412060.670.151.273.81
6Mohammed FuseiniRanders FC1612330.660.071.094.45
7Diogo GonçalvesFC København3821600.630.131.463.42
8Orri ÓskarssonFC København3821730.620.170.993.02
9Adam BuksaFC Midtjylland2719110.610.050.853.49
10Conrad HarderNordsjælland3111820.610.230.845.10
11Gustav IsaksenFC Midtjylland3426940.600.171.873.31
12Luca KjerrumgaardOdense BK206340.570.000.573.41
13German OnugkhaFC København6144620.560.060.633.03
14Mathias KvistgaardenBrøndby IF8451120.560.250.953.10
15Jelle DuinVejle Boldklub246430.560.000.842.10
16Emiliano MarcondesNordsjælland84850.560.371.484.08
17Yonis NjohViborg FF2413110.550.070.892.13
18Wahid FaghirVejle Boldklub329850.550.090.553.11
19Ernest NuamahNordsjælland3428010.550.161.192.70
20Emmanuel SabbiOdense BK1913590.530.261.132.78
21Andreas SchjelderupNordsjælland4332370.530.171.582.64
22Benjamin NygrenNordsjælland8241170.520.091.462.65
23Anders DreyerFC Midtjylland1613770.520.071.632.03
24Andri GudjohnsenLyngby Boldklub2823490.500.040.963.03
25Patrick MortensenAGF128105570.490.040.802.17

K = kampe · Min = spillede minutter. Alle værdier er pr. 90 minutter for sæsonerne 2022/23, 2023/24, 2024/25 og 2025/26, lagt sammen til én linje pr. spiller.