FCK DATA

fck.dk#fcklivebold.dkKvart i BoldAbsalons RadioFCK PodcastFanradioCopenhagen Sundaysfck.dk#fcklivebold.dkKvart i BoldAbsalons RadioFCK PodcastFanradioCopenhagen Sundays

Mohammed Fuseini

Randers FC · Centre Forward

16
Kampe
1233
Minutter
9
Mål
1
Assists
7.29
Rating

Radaren kræver, at alle valgte sæsoner er 2024/25 eller senere. Metrikker som ball recoveries, tackles won og passes in final third blev ikke registreret før da — ældre sæsoner har mål, assists og afslutninger, men ikke resten. Fravælg sæsoner før 2024/25 for at få radaren tilbage.

Spillertabel

#SpillerSammenlignKMinMålAssistsKey passesShots
1Levy NeneNordsjællandvs215190.870.351.734.51
2FranculinoFC Midtjyllandvs5230840.850.181.082.95
3Conrad HarderNordsjællandvs235920.760.000.765.32
4Benjamin NygrenNordsjælland208050.670.111.012.12
5Mohammed FuseiniRanders FC1612330.660.071.094.45
6Luca KjerrumgaardOdense BKvs156010.600.000.453.44
7Oliver RossSilkeborg IF2310570.600.171.192.64
8Kelvin EhibhatiomhanHorsens86150.590.000.732.78
9Youssoufa MoukokoFC Københavnvs2613860.580.131.233.44
10Janni SerraAGFvs4713890.580.061.232.33
11Diogo GonçalvesFC København2212480.580.141.303.32
12Kristall Máni IngasonSønderjyske Fodbold149520.570.191.321.42
13German OnugkhaFC Københavnvs3224140.560.070.632.68
14Orri ÓskarssonFC Københavnvs2716250.550.221.112.94
15Roony BardghjiFC København2311760.540.002.072.53
16Yuito SuzukiBrøndby IFvs2615220.530.411.242.31
17Valdemar ByskovFC Midtjylland3713680.530.332.302.57
18Agon MucolliFredericia166870.520.131.703.28
19Andri GudjohnsenLyngby Boldklubvs2823490.500.040.963.03
20Friday EtimFC Midtjyllandvs2518510.490.191.462.92
21Alexander LindNordsjællandvs5435260.480.181.172.27
22Jakob VesterViborg FF267690.470.120.591.29
23Mathias KvistgaardenBrøndby IFvs2415620.460.290.752.42
24Stefán Teitur ThórdarsonSilkeborg IF2817610.460.050.872.56
25Jonatan LindekildeFredericia179850.460.180.732.92

K = kampe · Min = spillede minutter. Alle værdier er pr. 90 minutter for sæsonerne 2023/24, 2025/26 og 2026/27, lagt sammen til én linje pr. spiller.