FCK DATA

fck.dk#fcklivebold.dkKvart i BoldAbsalons RadioFCK PodcastFanradioCopenhagen Sundaysfck.dk#fcklivebold.dkKvart i BoldAbsalons RadioFCK PodcastFanradioCopenhagen Sundays

Mads Emil Madsen

AGF · Central Midfield

27
Kampe
2148
Minutter
3
Mål
2
Assists
7.28
Rating

Radaren kræver, at alle valgte sæsoner er 2024/25 eller senere. Metrikker som ball recoveries, tackles won og passes in final third blev ikke registreret før da — ældre sæsoner har mål, assists og afslutninger, men ikke resten. Fravælg sæsoner før 2024/25 for at få radaren tilbage.

Spillertabel

#SpillerSammenlignKMinMålAssistsKey passesShots
1Pep BielFC København76070.890.442.673.86
2Andreas SchjelderupNordsjælland1712540.720.001.221.72
3Diogo GonçalvesFC København147880.690.111.833.77
4Wahid FaghirNordsjælland175550.650.160.813.57
5Gustav IsaksenFC Midtjylland3225350.640.181.883.27
6Oscar SchwartauBrøndby IF265830.620.000.622.01
7Ohi OmoijuanfoBrøndby IF2419850.590.050.592.72
8Jordan LarssonFC København126350.570.000.992.69
9Jay-Roy GrotViborg FF1714400.560.130.882.44
10Emiliano MarcondesNordsjælland84850.560.371.484.08
11Tonni AdamsenSilkeborg IF2916470.550.051.423.39
12Emmanuel SabbiOdense BK1913590.530.261.132.78
13Anders DreyerFC Midtjylland1613770.520.071.632.03
14Patrick MortensenAGF3228040.510.030.832.09
15Bashkim KadriiOdense BK2514940.480.180.842.83
16Viktor ClaessonFC København3026010.450.141.381.56
17Roony BardghjiFC København206070.440.152.224.15
18Ernest NuamahNordsjælland3025370.430.141.212.70
19Mathias KvistgaardenBrøndby IF3115260.410.241.303.13
20EvanderFC Midtjylland108930.400.003.732.02
21Younes BakizAalborg BK2114190.380.061.332.16
22Oliver AntmanNordsjælland164790.380.191.693.19
23Naatan SkyttäOdense BK84810.370.371.682.43
24Alfreð FinnbogasonLyngby Boldklub137330.370.491.601.96
25Benjamin NygrenNordsjælland327570.360.121.312.62

K = kampe · Min = spillede minutter. Alle værdier er pr. 90 minutter for sæson 2022/23.